Lipcowa Masa Krytyczna - 27.07.2012

Relacje, foteczki, filmiki...

Lipcowa Masa Krytyczna - 27.07.2012

Postprzez Przemyslav » Pią, 27 Lipiec 2012, 20:13

Pierwszy filmik:

Masa Krytyczna (Critical Mass) - 27.07.2012 - Łódź (ul. Kusocińskiego)

Zapraszam :)

BTW - Witam wszystkich bardzo serdecznie :) Miło Was poznać :)
Przemyslav

Re: Lipcowa Masa Krytyczna - 27.07.2012

Postprzez Marek » Pią, 27 Lipiec 2012, 22:06

Masa Retkińska była o tyle wyjątkowa, że rozpoczęła się piękną tęczą, widoczną dokładnie na wschód patrząc z pasażu Schillera, punktualnie o 18:15, dosłownie jak na zamówienie :D

W sumie fajna, przyjemna, spokojna trasa, gładko po równym asfalcie, na wieś, żeby odpocząć po Masie Widzewskiej, pełnej różnych incydentów z udziałem osób niezadowolonych. Kolejny plus - wreszcie policja przyjechała w większej grupie :)

Tym razem pozdrowienia i ukłony kieruję w stronę pana z wielką, biało-czerwoną flagą.
A poza tym uważam, że Łódź jest super :)
Awatar użytkownika
Marek

Miejscowość: Oldtown/Boatcity

Postprzez PTER19 » Pią, 27 Lipiec 2012, 22:18

Marek napisał(a):Masa Retkińska była o tyle wyjątkowa, że rozpoczęła się piękną tęczą, widoczną dokładnie na wschód patrząc z pasażu Schillera, punktualnie o 18:15, dosłownie jak na zamówienie :D

Tak, prawda, też zauważyłem nieśmiałą tęczę :)

Marek napisał(a):Kolejny plus - wreszcie policja przyjechała w większej grupie :)

I nawet jedyna chyba ich wpadka na Maratońskiej wewn. (pomylenie trasy) nie przeszkodziła Masie w dobrej jeździe ;) Przynajmniej moim zdaniem.
Piotr. Piter. P19!
Welcome To The Pleasuredome!
Awatar użytkownika
PTER19
Niebieska kamizelka

Miejscowość: Łódź

Postprzez gary fisher » Pią, 27 Lipiec 2012, 22:36

Moja pierwsza masa i powiem że naprawdę mam bardzo pozytywne wrażenia, trasa miła ,spokojna, po równym asfalcie. Napiętych kierowców naprawdę mało (nie liczę Czerwonego Golfa EZG). Tempo mówiąc szczerze bardzo wolne ale w sumie nie o prędkość tutaj chodzi. To była po prostu dobrze zorganizowana manifestacja, przy której fajnie mi się śmigało z kumplami.
gary fisher

Postprzez lopin70 » Pią, 27 Lipiec 2012, 23:08

:wink: Było naprawdę bardzo przyjemnie,spokojnie,nie było żadnych zajść. pomijając panią która zaatakowała laską "niebieską" przy krańcówce. Buło naprawdę bardzo fajnie,te emocje są nie powtarzalne. Podziękowania dla niebieskich i ukłon w stronę policji która zabezpieczyła Masę jak należy. Ile nas pojechało?
A i apel do dziewczyn jesteśmy na masie zdecydowana mniejszością, trzeba to zmienić. :roll:
lopin70

Postprzez rey1982 » Pią, 27 Lipiec 2012, 23:12

Dokładam pozdrowienia dla pana z flagą :D Przejazd bardzo miły i bez wiekszych problemów (oprócz małej wpadki pomylenia trasy), ale jestem w stanie wybaczyć. O wiele milej się jechało niż na masie na widzewie więc można było zapedałować troszkę za daleko :P Wszyscy w dobrych humorkach i nawet usłyszałem rymowankę: "Kolejna masa na golasa" :lol: (pewnie to z powodu temperatury)
rey1982

Postprzez dudo17 » Pią, 27 Lipiec 2012, 23:27

gdzie ta trasa została pomylona?
dudo17

Postprzez sq7obj » Pią, 27 Lipiec 2012, 23:35

dudo17 napisał(a):gdzie ta trasa została pomylona?

Policja za wcześnie skręciła z Armii Krajowej w Maratońską. Jak do nas wrócili to był chwilowy postój i jakaś rozmowa z nimi na czole.
Pozdrawiam,
Maciek sq7obj
sq7obj
Niebieska kamizelka

Postprzez Shane.16 » Pią, 27 Lipiec 2012, 23:47

Moja druga masa na jakiej byłam..i jestem bardzo pozytywnie nastawiona.Czekam z upragnieniem na kolejna! Super atmosfera, świetni ludzie..szczególnie Ci co krzyczą! Kacper (chłpak z czerowną flagą), głos nie do zdarcia. Choć..na dzisieszej masie, dziewczyny miały więcej krzepy, bo przekrzykiwały panów, z czego jestem bardzo zadowlona..Oby tak dalej dziewczęta. :D
Pozdrawiam wszystkich rowerzystów no i do zobaczenia na sierpniowej masie! Pobijmy znów rekord. :wink:
Shane.16

Postprzez Elena » Sob, 28 Lipiec 2012, 00:03

Marek napisał(a):W sumie fajna, przyjemna, spokojna trasa, gładko po równym asfalcie, na wieś, żeby odpocząć po Masie Widzewskiej, pełnej różnych incydentów z udziałem osób niezadowolonych.

Czy Retkinia to wieś? Nie sądzę. Asfalt gładki i szeroki, aż niektórzy masowicze korzystali z całej jezdni :P
Pozytywnie zaskoczył mnie chillout kierowców i ogólnie spokój (poza niepotrzebnym incydentem na Piaskach <?> kiedy to pan i kilka pań wtargnęli pod rowery)

Do zobaczenia za miesiąc :D
http://www.ermail.pl/link/N7lcTacXlXamN ... lCmJ7JeXX2
Za każdym razem, kiedy olewasz ten link pan vice prezydent Stępień wyciera z mapy Łodzi kolejne DDRki
Awatar użytkownika
Elena
Niebieska kamizelka

Postprzez lioon » Sob, 28 Lipiec 2012, 00:08

P.S. Mieliśmy odegrać Prząśniczkę - czyżby organizatorzy byli tak zajęci innymi sprawami i zapomnieli?
Awatar użytkownika
lioon
Niebieska kamizelka

Miejscowość: Łodź - Polesie/Politechniczna

Postprzez HuBar » Sob, 28 Lipiec 2012, 02:31

Znalazłem film:

Urodziny były w zeszłym roku w dniu Masy, tym razem byłoby to trochę naciągane. Poza tym fakt - mieliśmy sporo innych ważniejszych spraw na głowie.
lioon napisał(a):P.S. Mieliśmy odegrać Prząśniczkę - czyżby organizatorzy byli tak zajęci innymi sprawami i zapomnieli?
Awatar użytkownika
HuBar
Organizator

Postprzez ciacho » Sob, 28 Lipiec 2012, 03:03

lopin70 napisał(a)::wink: Było naprawdę bardzo przyjemnie,spokojnie,nie było żadnych zajść. pomijając panią która zaatakowała laską "niebieską" przy krańcówce. Buło naprawdę bardzo fajnie,te emocje są nie powtarzalne. Podziękowania dla niebieskich i ukłon w stronę policji która zabezpieczyła Masę jak należy. Ile nas pojechało?
A i apel do dziewczyn jesteśmy na masie zdecydowana mniejszością, trzeba to zmienić. :roll:

niestety też się przekonałem,że ludzie na krańcówce byli bardzo nerwowi i wyrywni (konkretnie wiekowa pani oraz kobieta w kabriolecie) do tego stopnia ,że interweniowała SM. ogólnie MK na duży + . zdecydowanie lepiej się jechało i o obstawiało niż na Widzewie :)
ciacho

Postprzez Nunek » Sob, 28 Lipiec 2012, 11:20

I kolejna masa za mną. Tym razem po czerwcowej gdzie było wiele incydentów itp to ta masa wydawała się spokojniejsza ;) Może dlatego, że było nas ciutke mniej :P Aczkolwiek można jak zawsze się czepić nie słuchania się niebieskich, pieszych co wchodzą w kolumnę itp..czyli standard... :twisted:
Masa udana jak zwykle! A osoby co zabrałem ze sobą na tę masę zapowiedziały się na następną. :)
Do następnej ;)
Ps. A koszulka jest świetna! :mrgreen:
Image
Nunek

Miejscowość: Łódź - Chojny

Postprzez antek_bike » Sob, 28 Lipiec 2012, 11:51

Masa dla mnie przynajmniej upłynęła w większym spokoju niż jak te poprzednie. Oczywiście jak to w sektorze masowicze nie zwracali uwagi na 5 osób w kamizelkach oddelegowanych aby oddzielac dzieciaki od masssyyyy ludddzzzziiii! Ale cóż tak jest prawie na każdej z mas. Ale i tak dziękuję tym którzy na nasze polecenia reagowali i zjeżdżając na bok czekali aż ( niebieska) flaga minie ich aby się dołączyli!

Dziękuję! ;p
antek_bike
Niebieska kamizelka

Następna

Wróć do Relacje z przebiegu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość