Masa Krytyczna - październikowa 2012

Relacje, foteczki, filmiki...

Masa Krytyczna - październikowa 2012

Postprzez HuBar » Pią, 26 Październik 2012, 21:02

Dziękujemy Wam wszystkim za przybycie. 644 osoby przy temperaturze 2C to niezłe osiągnięcie!
Awatar użytkownika
HuBar
Organizator

Miejscowość: Łódź

Re: Masa Krytyczna - październikowa 2012

Postprzez HuBar » Pią, 26 Październik 2012, 21:05

Dziennik Łódzki i ponad 40 fotografii http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/68 ... ,id,t.html
Awatar użytkownika
HuBar
Organizator

Postprzez kasia na dwoch kolkach » Pią, 26 Październik 2012, 21:32

Plaster Łódzki (12 zdjęć + film) http://plasterlodzki.pl/miasto/aktualno ... -fotowideo
Galeria zdjęć: http://pokazywarka.pl/vfn9z3/
Beata: https://plus.google.com/photos/10455877 ... 7033960737

Dzięki za obecność i oświetlenie się :-)
Wyglądaliśmy świetnie i świetlnie!

Moje rękawiczki dały radę a i ażurowa czapka była ok. Futrzaną czapę zostawiam na kolejne Masy :-)
Awatar użytkownika
kasia na dwoch kolkach
Organizator

Postprzez lioon » Sob, 27 Październik 2012, 00:08

Moje rękawiczki są super na rowerek, a czapka... No cóż ledwie "dżokejka" + kaptur i też daję radę ;)
Dzięki za świetlną masę ;)
Awatar użytkownika
lioon
Niebieska kamizelka

Miejscowość: Łodź - Polesie/Politechniczna

Postprzez barklu » Sob, 27 Październik 2012, 07:36

Nareszcie w miarę żwawe tempo, żeby nie zmarznąć. Atmosferę psuła za to grupa młodzieży szalejąca w kolumnie (wyprzedzanie, ostre hamowanie itp.) oraz kilku "mrocznych jeźdźców" (w ogóle bez świateł), jakoś nie wyłapanych.
Image
Awatar użytkownika
barklu

Miejscowość: Bałuty

Postprzez lioon » Sob, 27 Październik 2012, 08:55

@barku na drugi raz podejdź do Niebieskich na postoju, lub nawet złap kogoś w trasie i wskaż takich delikwentów. Nie raz zdarzają się takie sytuacje, których my nie dojrzymy.
Awatar użytkownika
lioon
Niebieska kamizelka

Miejscowość: Łodź - Polesie/Politechniczna

Postprzez anihilator » Sob, 27 Październik 2012, 11:10

Wielkie brawa dla najmłodszych uczestników ŁMK! Pomimo jesiennej aury zjawiliście się i przejechaliście trasę :) Brawo :)
Masa z punktu widzenia Niebieskiego była miła, dość spokojna, lecz czasami wymagająca :) Jak dla mnie teraz zaczynają się najprzyjemniejsze zimowe MK ;) Do zobaczenia za miesiąc.
anihilator
Niebieska kamizelka

Postprzez nildur » Sob, 27 Październik 2012, 16:41

Zaraz po zakończeniu masy gnająć ul. Piotrkowską tuż przed ul. 6 sierpnia zauważyłem chłopaka z pokrzywioną przednią oponą, pieszego strzepującego piach z dłoni. Wywnioskowałem, że musiałem dojść do zderzenia, tylko z jaką to musiało się stać prędkością. Ludzie troszkę rozwagi heh.
Awatar użytkownika
nildur

Miejscowość: lodz

Postprzez Ravrav » Sob, 27 Październik 2012, 17:02

nildur napisał(a):Zaraz po zakończeniu masy gnająć ul. Piotrkowską tuż przed ul. 6 sierpnia zauważyłem chłopaka z pokrzywioną przednią oponą, pieszego strzepującego piach z dłoni. Wywnioskowałem, że musiałem dojść do zderzenia, tylko z jaką to musiało się stać prędkością. Ludzie troszkę rozwagi heh.

Też to widziałem, ale pokrzywione było przednie koło, a nie opona. Nic nie musiałeś, to on musiał.
Gdyby nie ciemności, to bym miał wszystko ładnie zarejestrowane, a tak to mało co widać na filmie, który jeszcze kręciłem jak wracałem.
Ravrav

Postprzez Ravrav » Sob, 27 Październik 2012, 17:15

Tym razem surowy materiał w dużej ilości :)
Ravrav

Postprzez wikrap1 » Nie, 28 Październik 2012, 09:04

Świetna, świetlna masa! Dużo rowerów, dużo czerwonego światła przed oczami i dużo białego za plecami. Niezłe widoki na zakrętch. Kilku przechodniów deklamowało nasze masowe hasła w miłym i przychylnym tonie. To mi się bardzo podobało. Niestety w jednej z uliczek jedna sfrustrowana matka została spowolniona przez masę w drodze do dziecka, a druga stała i się darła, że jej dziecko płacze. No cóż, krzyk chyba nie uspokaja dzieci. Szkoda, że te 2 osoby tak wkurzyliśmy, ale ogólnie przejazd fajny. Trochę ludzi nam machało itp. Świetlna dynia na rowerze nagłaśniającym bardzo mnie rozbawiła. Było miło, acz zimno.

W listopadzie, grudniu to dopiero będzie się działo, jak nasze rowery utyją od warstwy białego puchu nań :lol:
Awatar użytkownika
wikrap1
Niebieska kamizelka

Postprzez HuBar » Pon, 29 Październik 2012, 01:15

Awatar użytkownika
HuBar
Organizator

Postprzez Grover » Pon, 29 Październik 2012, 07:50

Zdjęcia od mnie i Małgorzaty:
http://pokazywarka.pl/tuvfde/
http://pokazywarka.pl/kgsqx9/

Miłego oglądania.
Awatar użytkownika
Grover
Niebieska kamizelka

Miejscowość: Łódź - Chojny

Postprzez cmsydney » Pon, 29 Październik 2012, 10:46

Tempo idealne i praktycznie bez żadnych nieprzyjemności.
barklu napisał(a):oraz kilku "mrocznych jeźdźców" (w ogóle bez świateł), jakoś nie wyłapanych.
Z jednym chwile pogadałem. Stwierdził, że nie ma sensu świecić jak jedzie w kolumnie a lampek nie założył na rower by ich niepotrzebnie nie wyziębiać (miał w kurtce).
nildur napisał(a):Zaraz po zakończeniu masy gnająć ul. Piotrkowską tuż przed ul. 6 sierpnia zauważyłem chłopaka z pokrzywioną przednią oponą, pieszego strzepującego piach z dłoni. Wywnioskowałem, że musiałem dojść do zderzenia, tylko z jaką to musiało się stać prędkością. Ludzie troszkę rozwagi heh.
Jechałem za nimi. Ogólnie zrobili sobie rajd po Piotrkowskiej ale najprawdopodobniej była to wina pieszego.

Pozdrawiam za to idiotę, który zamontował sobie dwa oczojebne reflektory. To jest tak jak pozwoli się na montowanie lampek w ilości większej niż jedna i do tego bez żadnych limitów co do jasności. On miał z przodu... trzy :shock: I oczywiście kamizelka :mrgreen: Na zdjęciach go nie ma. Chyba tak walił po oczach, że obiektywy nie dawały rady.

I standardowa formułka przed i po masie ....
Image
cmsydney

Postprzez arkusz » Pon, 29 Październik 2012, 16:38

Było jak zawsze bardzo fajnie. A podróże rzeczywiście kształcą, bo pierwszy raz w życiu znalazłem się na ul. Abramowskiego. ;-)
arkusz

Następna

Wróć do Relacje z przebiegu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość