Grudniowa Masa Krytyczna 27.12.2013

Relacje, foteczki, filmiki...

Grudniowa Masa Krytyczna 27.12.2013

Postprzez yoshio » Pią, 27 Grudzień 2013, 22:27

Cześć!
A zatem napiszę kilka słów na temat grudniowej masy krytycznej.
Dla mnie jedna z fajniejszych mas w tym roku!
I to nie tylko ze względu na ciekawą, prowadzącą przez gęsto zaludnione rejony centrum trasę, nie przez pogodę, która pod koniec grudnia nadal jest mocno jesienna, ani nawet nie dlatego, że stawiło się prawie 400 osób...
Najlepszą rzeczą był pomysł na przebranie się za Mikołaja! Reakcja ludzi, a przede wszystkim dzieci rewelacyjna! Każde wykrzyczane zdanie w stylu: "Patrz, Mikołaj na rowerze!" przyprawiało o mega uśmiech. W odpowiedzi machałem im, a one radośnie odmachiwały :)
Naprawdę, super uczucie! A jeśli pojawią się gdzieś jakieś negatywne komentarze typu masa kretynów, czy podobne, to po prostu je zignoruję, bo na pewno będą napisane przez osoby, których jedyną rozrywką jest siedzenie przed telewizorem i wieczne narzekanie na wszystko dookoła...
Zdjęć mam mało, tym razem nastawiłem się na to, że to ja na nich będę ;) Ale kiedy je ogarnę, to wstawię, tam gdzie zawsze.
Pozdrower i do następnej masy!
Awatar użytkownika
yoshio

Miejscowość: Dąb(rowero)wa

Re: Grudniowa Masa Krytyczna 27.12.2013

Postprzez kasia na dwoch kolkach » Sob, 28 Grudzień 2013, 18:00

Awatar użytkownika
kasia na dwoch kolkach
Organizator

Miejscowość: Łódź

Postprzez mactrac » Sob, 28 Grudzień 2013, 21:46

Pozdrawiam
Maciej mactrac
szosowy Romet Sport / Shimano Sora
terenowy Unibike Flite z RockShock Reba
Awatar użytkownika
mactrac
Niebieska kamizelka

Postprzez Ravrav » Pon, 30 Grudzień 2013, 04:59

Na koniec filmu zamieściłem linki wideo do filmów z innych Mas Krytycznych, na których byłem w tym roku :)

Ravrav

Postprzez cmsydney » Pon, 30 Grudzień 2013, 09:45

Znowu wam szwankuje komunikacja. Musicie jednoznacznie informować się czy chodzi o pas, którym jedziemy czy o pas, który ma być wolny.

Na Wólczańskiej niebieski kierował na lewy pas by .... ominąć szykanę (za szykaną powrót na prawy). Dziwne bo prawym pasem też dało się ominąć. Ale niebieski nie miał wątpliwości, że to dla bezpieczeństwa :shock:

Wywalanie idiotów coś wam nie wychodzi. Kilkukrotnie tym samym gnojkom ktoś zwracał uwagę i groził, że wyprosi. Jak powiedział, że teraz nie żartuje to parsknęli śmiechem... A było to już na samym końcu.

Wielu jechało bez lampek szczególnie z tyłu. W tym miesiącu odpuściliście sprawdzanie?

Wielu wyposaża siebie w lampki zamiast rower. Dla mnie żaden problem o ile właściciel używa mózgu. Jak jeszcze Wall-e'go na wysokości siodełka można jeszcze jakoś zignorować tak Wall-e na plecach wali dokładnie w miejscu gdzie patrzy się rowerzysta za nim.

Kolejny problem to czołówka z osobą bez mózgu. Wali po oczach ale jego to nie interesuje. Ale jeszcze gorzej jak taki bezmózgi kupi sobie kask z tylną choinkową diodą (np. 2:30 na powyższym filmiku). Tylko pałą przez łeb.

Nadal przyjeżdżają osoby na rowerach bez hamulców. Jeden hamował na Flinstone'a z takim skutkiem, że ratował się wizytą na chodniku. Może zaczniecie sprawdzać hamulce?

Pozdrawiam rodzinkę bezpieczniaków. Tatuś, mamusia i synek okamizelkowani i okaskowani. A tatuś jak na głowę rodziny przystało świecił przykładem i założył cztery lampki z przodu :shock:
cmsydney

Postprzez HuBar » Wto, 31 Grudzień 2013, 20:08

Ależ ty jesteś mocny w komentowaniu na forum. Żebyś choć 10% tego co wytykasz innym robił samemu (czy chodzi o wytykanie niedoróbek w infrastrukturze, czy jakichś niedociągnięć na Masie), to byłaby niezła zmiana jakościowa.
:lol:
Awatar użytkownika
HuBar
Organizator

Postprzez TramwajarzPL » Pią, 3 Styczeń 2014, 14:28

W tej masie to chyba zaspani byli po świętach,bo jakoś nie chciało się niebieskim sprawdzać lampki

Kolega od Flinstona pozdriawia xd Kolega trochę nie przygotowany był
TramwajarzPL

Postprzez Kacpertian » Pon, 6 Styczeń 2014, 19:38

TramwajarzPL napisał(a):W tej masie to chyba zaspani byli po świętach,bo jakoś nie chciało się niebieskim sprawdzać lampki

Kolega od Flinstona pozdriawia xd Kolega trochę nie przygotowany był

Chodziliśmy, i to kilka razy, więc muszę stwierdzić, że Kolega ma talent.
Szarobrązowy Ranger
Pozdrawiam, Michał Kacpertian
Awatar użytkownika
Kacpertian
Niebieska kamizelka

Miejscowość:

Postprzez Ravrav » Czw, 9 Styczeń 2014, 04:41

Ravrav

Wróć do Relacje z przebiegu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość